ghogha
16 بهمن 1401 - 21:01

انقلاب اسلامی روحیه استقلال و آزادی را به کشور بازگرداند

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه عزت اسلامی از مهمترین دستاوردهای انقلاب برای مردم است، گفت: انقلاب اسلامی روحیه استقلال و آزادی را به کشور بازگرداند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدطیب صحرایی ظهر یکشنبه در همایش روحانیون اهل سنت منطقه اورامانات استان کرمانشاه اظهار کرد: باید تأمل کنیم ببینیم انقلاب برای ما چه کاری انجام داده و شرایط کنونی و پیش از انقلاب را به درستی و با در نظر گرفتن شرایط منطقه و جهان باهم مقایسه کنیم.

وی با بیان اینکه باید ببینیم ما نیز برای انقلاب چه کرده‌ایم، افزود: کرامت و عزت اسلامی از مهمترین دستاوردهای انقلاب برای مردم است بنابراین باید با اتحاد و وحدت این برادری را تحکیم کنیم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه قبل از انقلاب ۴۰ هزار مستشار آمریکایی در این کشور آقایی می‌کردند و حتی شاه مملکت هم قادر نبود به آنها بگوید بالای چشمتان ابروست، گفت: اکنون با وجود همه فراز و فرودها این مردم ایران هستند که کشور خودشان را اداره می‌کنند.

صحرایی بیان کرد: این گوهری که خدا به ما سپرده را باید با همراهی با آن قدرش را بدانیم زیرا این انقلاب یک هدیه الهی است.

وی ادامه داد: اگر جامعه اسلامی قدر برادری خود را بداند نباید از هیچ چیز بترسد زیرا خداوند عزت و عظمت خودمان را به خودمان سپرده است.

استاندار کرمانشاه با بیان آنکه قرآن محور وحدت و پیشرفت جامعه است، گفت: متأسفانه ظهور و بروز قرآن در جامعه مطلوب نیست که امیدوارم در ماه‌های مبارک پیش رو و بهار قرآن، توجه و تمسک بیشتری به قرآن داشته باشیم و مسیر حرکت خود را از آن بگیریم.

صحرایی با اشاره به آیات قرآن کریم گفت: بنا بر فرموده خداوند متعال کسانی که در جامعه اسلامی حاضرند و ظاهراً مسلمان هم هستند اما در عمل در مسیر اهداف دشمن گام بر می‌دارند، در واقع نه از جامعه اسلامی بلکه از دشمنان جامعه اند.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه آمریکا هفت هزار میلیارد دلار در خاورمیانه هزینه کرده ولی به اهداف خودشان نرسیده است، افزود: ترامپ می‌گفت با وجود این هزینه نجومی، من مجبورم شبانه به عراق بیایم زیرا امنیت ندارم.

وی افزود: همه تلاش خود را باید برای عزت و اعتلای اسلام ناب و زلال بکارگیری کنیم و در راستای آبادانی و توسعه کشور توان خود را به کار گیریم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1021108