ghogha
08 بهمن 1401 - 14:55

افتتاح ۹۵۰ پروژه در ایام‌الله دهه فجر/ کلنگ‌زنی ۱۵۰ پروژه در همدان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با بیان اینکه تمام برنامه‌های مراسم دهه فجر باید مردم‌پایه باشد گفت: بیش از ۹۵۰ پروژه در ایام‌الله دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید و ۱۵۰ پروژه نیز کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، حسن رضانیا ظهر امروز در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان اظهار کرد: با توجه به نقشه شوم دشمنان و جوسازی‌های رسانه‌های معاند، ایام‌الله دهه مبارک فجر باید به عنوان مهم‌ترین پروژه‌ در راستای بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی مردم باشد.

وی با بیان اینکه اقداماتی که در دهه فجر امسال باید انجام شود، فراتر و بهتر‌ از سال‌های گذشته باشد گفت: تمام اقدامات و فعالیت‌هایی که مجموعه مدیریتی استان انجام می‌دهد برای امیدآفرینی و افزایش سرمایه اجتماعی نظام است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی، مردمی بوده، بنابراین مردم‌پایه بودن مراسم دهه فجر حائز اهمیت است گفت: بیش از ۹۵۰ پروژه در ایام‌الله دهه مبارک فجر به بهره‌برداری خواهد رسید و بیش از ۱۵۰ پروژه نیز کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با بیان اینکه روایتگری در ایام‌الله دهه فجر باید خلاقانه، مبتکرانه، فعالانه و بر اساس واقعیت و با هدف امیدآفرینی و اعتمادافزایی صورت گیرد افزود: از ظرفیت‌ رسانه‌های استان در روایتگری و از ظرفیت حوزه هنری و هنرمندان در راستای شیوه‌‌های بیان دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده شود‌.

رضانیا با تأکید بر اینکه از ظرفیت روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان، و همچنین ظرفیت‌های مردمی در حوزه اطلاع‌رسانی استفاده شود گفت: برنامه‌های روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان در ارتباط با ایام‌ الله دهه مبارک فجر نیز به دبیرخانه ستاد دهه فجر استان ارائه شود.

وی در پایان سخنانش با بیان اینکه از دستگاه‌های اجرایی استان که در دهه فجر عملکرد قابل قبولی داشته باشند تقدیر و تجلیل می‌شود خواستار توجه به این مهم شد.

پایان پیام/ 3140/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1002675